Już dziś wielka feta ze szczypiornistkami

608

Świętujmy ten sukces razem, bądźcie dziś z nami – zachęcają piłkarki MKS Zagłębie Lubin, przypominając mieszkańcom o dzisiejszej wielkiej fecie w rynku. Zabawa rozpocznie się o godzinie 18.

Żeńska drużyna szczypiornistek pojawi się w sercu miasta w czwartek (10 czerwca), by wspólnie z kibicami świętować mistrzostwo Polski i Puchar Polski, zdobyte w sezonie 2020/2021.

– Miasto chce godnie przywitać swoje mistrzynie i zdobywczynie Pucharu Polski, stad pomysł na zorganizowanie wielkiej fety dla zawodniczek i mieszkańców w rynku – tłumaczy Marcelina Falkiewicz, rzecznik prezydenta Lubina.

 

W planie m.in. atrakcje i konkursy dla kibiców, prezentacja mistrzowskiej drużyny, prezentacja pucharów i medali, koncert zespołu Handband, wspólne zdjęcia, autografy.

– Kochani kibice, zapraszamy was serdecznie na wspólnie świętowanie naszego podwójnego sukcesu w lubińskim rynku. Bardzo się za wami stęskniliśmy i w tak wyjątkowym dniu liczymy na Waszą obecność i celebrowanie z nami tego wyjątkowego sezonu – mówi Kinga Grzyb, kapitan Zagłębia.