Już jutro nowe „Wiadomości Lubińskie”

358

Prezydent Lubina Robert Raczyński odpowiedział na deklarację wójta Tadeusza Kielana i wyraził wolę poszerzenia granic miasta  o fragment gminy wiejskiej Lubin. Wszystko po to, aby zlikwidować niebezpieczne składowisko odpadów w Kłopotowie. Jeśli samorządowcy ostatecznie doszliby do porozumienia w tej sprawie, mieszkańcy obu gmin w końcu mogliby odetchnąć z ulgą. Dosłownie i w przenośni, bo zniknąłby smród oraz wysypisko, które truje nas wszystkich. Więcej piszemy o tym w najnowszym wydaniu „Wiadomości Lubińskich”, po które możecie sięgać już jutro.

W kolejnym numerze najstarszego bezpłatnego tygodnika naszego miasta piszemy też m.in. o kolejnej udanej akcji łowców pedofilów, o złodziejach zatrzymanych na gorącym uczynku czy o folklorystycznym festiwalu Ludowo i Radośnie, który w miniony weekend odbył się w Centrum Kultury Muza w Lubinie.

Oprócz tego jak zwykle znajdziecie u nas informacje z powiatu lubińskiego, przegląd policyjnych rejestrów oraz doniesienia sportowe. 

„Wiadomości Lubińskie” jak zawsze znajdziecie w stałych punktach kolportażu, w tym sklepach i urzędach oraz przed siedzibą naszej redakcji przy ulicy Tysiąclecia 2.