Jutrzejsze wydanie „Wiadomości Lubińskich” już w druku!

704

Fenomenalny sezon piłkarek ręcznych MKS Zagłębie Lubin to temat jutrzejszego wydania „Wiadomości Lubińskich”. Szczypiornistki mają za sobą serię zwycięstw, które dały im najpierw tytuł krajowych mistrzyń, a teraz Puchar Polski.

Sprawdziliśmy, czy jest szansa kontynuowania remontu ul. Spacerowej. Relacjonujemy także specjalne szkolenie na temat sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie, które zorganizowane zostało w miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Wracamy również do procesu Grzegorza O., byłego dyrektora Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie, oskarżonego o posiadanie dziecięcej pornografii. 

To tylko część wiadomości z Lubina i powiatu lubińskiego, które przedstawiamy w najstarszym bezpłatnym tygodniku naszego miasta. Jak zawsze przejrzeliśmy też policyjne raporty, a na stronie 13. czeka cotygodniowa krzyżówka panoramiczna. 

„Wiadomości Lubińskie” znajdziecie w stałych punktach kolportażu, w tym sklepach i urzędach, oraz przed siedzibą naszej redakcji przy ulicy Odrodzenia 9.

Kolejny numer ukaże się 1 czerwca 2023 r.


POWIĄZANE ARTYKUŁY