Juniorzy  „Sokoła” Lubin  na podium

96

W lekkoatletycznej hali czeskiego Jablonca, rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Młodszych Juniorów w Lekkiej Atletyce. Tradycyjnie, w imprezie tej, wystartowali zawodnicy „Sokoła” Lubin.

DSC00463

Bardzo dobrze spisała się trójka młodszych juniorów, podopiecznych trenera Mariusza Knulla: złoty medal w skoku w dal zdobyła wynikiem 5,14 Alicja Podgórska, srebrny medal w skoku w dal – Miguel Walaszkiewicz wynikiem 6,00 i srebrny medal w skoku wzwyż – Kacper Szkrapko  wynikiem 173.

Warto wspomnieć, że dla pierwszych dwojga był to debiut w imprezie mistrzowskiej w kategorii U-18. W kategorii juniorów U-20 srebrny medal w biegu na 60 m przez płotki zdobył wynikiem 9,40 podopieczny trenera Andrzeja Szczupaka – Piotr Jankowicz.

W najbliższą sobotę młodzicy „Sokoła” będą walczyć o medale Mistrzostw Województwa  w hali wałbrzyskiego LKS-u.