Juniorzy Młodsi na plus

19

Podopieczni Piotra Obrusiewicza i Artura Hucała pokonali na własnym parkiecie zespół MSPR Siódemki Miedź I Legnica 36:34. Pojedynek był rozgrywany w ramach 14. kolejki Dolnośląskiej Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych grupy B.

Spotkanie lubinian z ekipą Celestyny Majchrzyk i Piotra Kowalskiego było bardzo wyrównane. Do przerwy Zagłębie przegrywało 16:17. W drugiej połowie gospodarze pokazali, że nie oddadzą punktów na własnym terenie i ostatecznie wygrali z Legnicą 36:34. To zwycięstwo jeszcze bardziej umocniło pozycję klubu jako lidera rozgrywek. W klasyfikacji strzelców najlepszym jest zawodnik miedziowych, Piotr Piróg.

Zagłębie: Skrzyniarz, Krażewski, Pietruszko, Piróg, Plesiak, Zdziechowicz, Biziorek, Lasak, Dziubiński, Głowicki, Mokrzanowski, Ziąber, Seroczyński, Kaczmarek, Biegun, Kunecki,