Juniorzy Cuprum z pierwszą wygraną

32

Siatkarze Pawła Szabelskiego rozpoczęli rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Juniorów od zwycięstwa z ubiegłorocznym mistrzem z Wałbrzycha. – Pokonaliśmy podopiecznych trenera Ignaczaka i meldujemy wykonanie zadania. Dziękujemy naszym kibicom, którzy głośno wspierali nas dopingiem – czytamy na profilu facebook naszych juniorów.

img_5344

Już na starcie rozgrywek, juniorzy Cuprum Lubin zmierzyli się z najlepszym zespołem z zeszłego sezonu. W pierwszym secie podopieczni Pawła Szabelskiego zachowali pewien dystans do rywala obserwując na co go stać. – Po czterech setach mogliśmy unieść ręce w geście triumfu gdyż pokonaliśmy zespół z Wałbrzycha 3-1. Zwycięstwo tym bardziej cenne ponieważ mecz rozgrywany był w miejscowości naszego przeciwnika – komentuje Paweł Szabelski, szkoleniowiec juniorów Cuprum Lubin. W pierwszej kolejce lubinianie pauzowali. W drugiej rozpoczęli sezon znakomicie udowadniając, że są w wysokiej formie.