Juniorki Watahy liderem tabeli

207
Pewnym zwycięstwem siatkarek Watahy Lubin z KS Sudety Kamienna Góra zakończyła się przedostatnia kolejka 1. rundy Cutline Ligi Juniorek Młodszych. Wygrana umocniła nasze zawodniczki na fotelu lidera rozgrywek. 

 
– Również w tym meczu mogliśmy dać możliwości gry wszystkim zawodniczkom, w tym kilku z grupy młodziczek. Pozwoliło to sprawdzić, jak radzą sobie na dłuższym dystansie gry. Zmienniczki dały bardzo dobre zmiany, co pokazuje, że nasz zespół jest dobrze przygotowany do rozgrywek i każda z dziewczyn wnosi dużo wartości do gry – mówi Grzegorz Będziński, trener Watahy Lubin. 
 
– Na pewno dziewczynom pomaga tym fantastyczny doping naszych kibiców, którzy jak zwykle, spisali się na medal. Dziękujemy wam bardzo – dodaje szkoleniowiec.
 
 
MVP meczu została Julia Duszyńska
 
W najbliższą sobotę, 16 listopada, lubińskie siatkarki zagrają ostatni mecz tej rundy. Na własnym terenie (Szkoła Podstawowa nr 12 w Lubinie) podejmą ekipę WKS Gymsport z Wrocławia. 
 

Fot. Archiwum klubu

0

POWIĄZANE ARTYKUŁY