Julia Góreczna wicemistrzynią makroregionu młodzików

127

We Wrocławiu odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych bardzo dobrze spisała się podopieczna trenera Andrzeja Szczupaka Julia Góreczna.

Lubińska lekkoatletka zakończyła rywalizację z wynikiem 12,23 zajęła II miejsce w biegu na 80 metrów przez płotki. Spośród zawodników lubińskiego „Sokoła” na wyróżnienie zasłużyli również podopieczni trenera Mariusza Knulla, którzy zajęli miejsca finałowe: Emilia Wawrowska – dwa razy czwarta w biegu na 100 metrów (13,20) oraz w skoku w dal (4,89), a także Karol Garbaczewski – VII miejsce w skoku w dal (5,24) oraz VIII miejsce w biegu na 100 metrów (12,22), tym samym Julia i Emilia wywalczyły sobie prawo startu w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się w dniach 22-23 września w Bełchatowie.