To idealny sposób na spędzenie piątkowego wieczoru, ale też propozycja dla osób lubiących muzykę, która łączy drapieżnego rocka i radość muzyki funky – w najbliższy piątek, 10 kwietnia, w klubie Ave Cezar wystąpi zespół Jessica Band.
Jessica Band to grupa doświadczonych muzyków tworzących oryginalną muzykę łączącą drapieżność rocka z radością muzyki funky. Artyści zdobyli wiele nagród i wyróżnień w konkursach muzycznych. Zespół na scenie tworzy energiczne show i ma bardzo dobry kontakt z publicznością.
JB to liderka, przepiękna i utalentowana wokalistka i skrzypaczka z cygańską duszą – Jessica Merstein oraz czterej zdolni instrumentaliści: bracia Mariusz (bas) i Przemysław (gitary) Tryniszewscy, Norbert Żurawski (perkusja) oraz Piotr Sobótka (gitara solowa).
Jessica Merstein jest laureatką kilku konkursów wokalnych i finalistką programu „Mam Talent”. To wykształcona skrzypaczka, która z wirtuozerią gra na tym charakterystycznym instrumencie. Prawdziwa kobieta-orkiestra. Występuje także w rodzinnym zespole, w którym gra, śpiewa oraz tańczy i wraz z ojcem jest jego filarem. Pomimo swoich licznych, wielokierunkowych uzdolnień pozostaje bardzo skromną dziewczyną, uważając za prawdziwe talenty takich ludzi, jak Mozart czy Beethoven.
Link do profilu na FB: www.facebook.com/pages/Jessica-Merstein/471178309617607?fref=ts
strona internetowa: www.jessicamerstein.pl/
Mariusz „Muzykomaniek” Tryniszewski , czyli człowiek odpowiedzialny za niskie tony w JB. W roku 2014 był nominowany do Nagrody Ludwika, która jest przyznawana przez Teatr Modrzejewskiej w Legnicy od 2013 roku nieszablonowym osobowościom Zagłębia Miedziowego, które dzięki swojej pasji i zaangażowaniu działają na rzecz lokalnej społeczności. W tym konkursie osoba Mariusza znalazła się w finałowej trójce, co jest wielkim wyróżnieniem i uhonorowaniem jego kilkunastoletniej pracy na rzecz rozwoju kultury. Ponadto w kolejnym plebiscycie „Panoramy Legnickiej” na Osobowość Roku 2014 zajął drugie miejsce. Ma na koncie współpracę i nagranie kilku płyt min. z : Percival Schuttenbach (gościnnie), Flowers (debiut album), Overcast (debiut album). Od 2011 roku Muzykomaniek jest endorserem muzycznym rodzimych firm: Mayones i Taurus
Link do profilu na FB: www.facebook.com/pages/MuzykoManiek/163894613643061?fref=ts
strona internetowa; www.muzykomaniek.art.pl
Przemysław Tryniszewski – gitarzysta, zajmuję się od wielu lat kulturą i sztuką. Człowiek-orkiestra, stał się twórcą wielu zupełnie nowych dźwięków i instrumentów. Aktualnie koncertuje z czterema zespołami i ponadto nagrywa swoją autorską płytę. Nauczyciel gry na gitarze i bębnach afrykańskich djembe i dundun. Dodatkowo prowadzi teatr tancerzy ognia.
Link do profilu na FB: www.facebook.com/profile.php?id=1581673302&fref=ts
strona internetowa; www.grupakarmazyn.cba.pl
Norbert Żurawski – rzetelny, wymagający i doświadczony muzyk. Jego pasją jest perkusja. Profesjonalista, wciąż dążący do perfekcji. Człowiek o artystycznej duszy, nieustannie poszukujący nowych wyzwań i mocnych wrażeń. Z zamiłowania ceniony fotograf, certyfikowany płetwonurek, a w planach… skoki spadochronowe!
Piotr Sobótka (gitara) – najświeższy „nabytek” w zespole. Piotrek poza grą w Jessica Band współtworzy również znany w rejonie zespół The Pozyt.
Koncert rozpocznie się o godzinie 19.30. Podczas swojego występu grupa zaprezentuje autorski materiał plus covery znanych artystów takich jak np; Sting, U2, Leny Kravitz i inni. Bilety w cenie 10zł.
Jessica w akcji: www.youtube.com/watch?v=baQGIcjHjx4
Jessica w „Mam Talent”: www.youtube.com/watch?v=sI3jBd4DGsk