Jakie gry na Nintendo Switch są najbardziej popularne?

61

Ciężko jest odpowiedzieć na tytułowe pytanie, gdyż wystarczy spojrzeć na bieżącą ofertę sklepów takich jak RTV Euro AGD, by przekonać się, że cały czas pojawiają się nowe, jeszcze lepsze gry na konsolę Nintento Switch, która tak mocno przypadła do gustu miłośnikom tego rodzaju rozrywek. Słowem, ich twórcy dbają o to, by nigdy nie zabrakło powodów, aby trzymać się tej doskonałej przenośnej konsoli hybrydowej Nintendo i nie zamieniać jej na żaden inny model.

1. Gdzie rozglądać się za grami na Nintendo Switch?
2. Animal Crossing: New Horizons
3. FIFA 21 Nintendo Switch
4. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Nintendo Switch
5. LEGO Jurassic World Nintendo Switch
6. Just Dance 2020 Nintendo Switch
7. Neverwinter Nights Enhanced Edition Nintendo Switch

Bez względu na to, na co masz ochotę, bez problemu znajdziesz gry na Nintendo Switch, w które będziesz miał ochotę w danym momencie zagrać. Zanim jednak zdecydujesz się, po którą sięgnąć, warto wiedzieć, gdzie ich szukać.

Gdzie rozglądać się za grami na Nintendo Switch?

Chcesz dopiero kupić Nintendo Switch lub właśnie szukasz nowych gier na tę konsolę? Najlepszym pomysłem jest dokonanie w sprawdzonych sklepach takich jak RTV Euro AGD, choć i w serwisach aukcyjnych czasem można coś fajnego upolować. Alternatywnie, możesz patrzeć też an giełdy z grami używanymi – choć trzeba przyznać, że gry na Nintendo Switch są tak pożądane i wciągające, że rzadko kiedy ktoś decyduje się je przekazać w inne ręce. Warto też nabywać nowe gry w okresach promocyjnych, jak Black Friday, albo poświąteczne wyprzedaże.

Animal Crossing: New Horizons

Pytając wielbicieli gry na konsoli o to, która gra Nintendo Switch powinna znaleźć się na szczycie listy, często można usłyszeć, że właśnie Animal Crossing: New Horizons zasługuje na ten tytuł. Kusząca w niej jest zwłaszcza wizja wyspy gotowej do zamieszkania – choć oczywiście nie bez wyzwań. To nic innego, jak naprawdę wciągająca rozrywka należąca do kategorii tych, symulujących prawdziwe życie. Pozwala na tworzenie własnych przedmiotów i gromadzenie satysfakcjonujących punktów, które właśnie dają szansę na odkrycie nowych horyzontów. Oczywiście, aby wejść w ten świat trzeba pierwsze mieć samą konsolę, jeśli szukasz możliwości, by zakupić ją w dobrej cenie – oferta https://www.euro.com.pl/gry-nintendo-switch.bhtml powinna Cię zainteresować.

FIFA 21 Nintendo Switch

Całkiem inna, ale równie porywająca FIFA 21 Nintendo Switch to kolejna z topowych gier na tę konsolę, którą można w dobrej cenie dostać tutaj https://www.euro.com.pl/konsole-nintendo-switch.bhtml. Społeczność graczy była podekscytowana jeszcze zanim została udostępniona, szczęśliwi więc spełniła wszystkie oczekiwania – świetne kolory, kapitalnie dopracowana i rozbudowana. Każdy miłośnik futbolu i gier na konsolę z całą pewnością da się wciągnąć w ten pełen emocji świat piłki nożnej z logo Nintendo w tle.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Nintendo Switch

Coś dla młodszych fanów konsoli? To musi być Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Nintendo Switch! Jeśli miałeś już do czynienia z grami w takim klimacie – nie będziesz rozczarowany. To kapitalna odsłona gry na Nintendo Switch, która daje graczom możliwość delektowania się doskonałym remasterem trzech klasycznych platformówek i przygodami kultowej postaci w jednym pakiecie, co oczywiście wiąże się z bardzo fajną ceną zestawu Jest to kolekcja, którą pokochają niemalże wszyscy właściciele Switcha. Jeśli jesteś z nim – też musisz koniecznie się przekonać o frajdzie, jaką Ci zapewni ta zręcznościówka!

LEGO Jurassic World Nintendo Switch

To coś dla fanów Parku Jurajskiego – młodszych, starszych, ale nie tylko. W świat LEGO Jurassic World Nintendo Switch wciągną się zapewne nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z dinozaurami w takiej odsłonie. Jeśli chodzi o klasyczną formułę gier na konsolę z serii Lego – ta wersja Lego Jurassic World naprawdę fantastycznie oddaje magię. Od czarującego świata po różnorodne zabawne scenariusze rozgrywki – z pewnością będziesz zadowolony z pobytu w świecie dinozaurów stworzonym na Nintendo Switch.

Just Dance 2020 Nintendo Switch

Kochasz taniec? Just Dance 2020 Nintendo Switch sprawi, że będziesz kochać zarówno dzikie pląsy, jak i gry na Nintendo Switch jeszcze bardziej. Ba! Zdaniem miłośników tego rodzaju gierek – Just Dance 2020 to najlepsza gra imprezowa, jaką możesz mieć w tym roku. Warto dodać, że równocześnie jest to też gierka, która jest niejako hołdem dla ostatnich 10 lat serii, jest jak największe hity Just Dance. Tutaj będzie można jednak cieszyć się z ogromną liczbą nowych funkcji, które z całą pewnością będą w stanie uszczęśliwić Ciebie i nawet Twoich najbardziej wymagających znajomych.

Neverwinter Nights Enhanced Edition Nintendo Switch

Naszą listę zamknie Neverwinter Nights Enhanced Edition Nintendo Switch – tytuł również zasługujący na wysokie miejsce, jeśli chodzi o najlepsze gry na Nintendo Switch. Mamy tu nic innego, jak klasyczną grę przeniesioną do bardziej nowoczesnego klimatu. Jednak równocześnie najlepsze jest to, że udało się w tej nowej odsłonie wciąż zachować wszystko to, co sprawiło, że oryginał stał się klasykiem.