Iskra wciąż w gazie

179

Iskra Księginice nie zwalnia tempa! Podopieczni Remigiusza Postrożnego wygrali z Czarnymi Rokitki 6:2 i wciąż pozostają liderem klasy okręgowej. Dla drużyny z Gminy Lubin to już siódme zwycięstwo w dziewiątym meczu w tym sezonie.

20161015-pa3_6338

Spotkanie rozgrywane w Księginicach rozpoczęło się na dobre po dwudziestu minutach. Wtedy też Iskrę na prowadzenie wyprowadził jeden z dwóch superstrzelców drużyny – Adam Kocot. Gospodarze nie cieszyli się jednak zbyt długo z prowadzenia, bo po chwili Czarni doprowadzili do wyrównania. Kolejne minuty należały jednak do podopiecznych trenera Postrożnego, którzy na przerwę schodzili prowadząc 5:1. Bramki w tej części spotkania zdobywali Karczewski, Spychała oraz niezawodny duet Srebniak – Kocot. Jedno trafienie pierwszego i dwa drugiego oznacza, że obaj po dziewięciu seriach meczów mają już na swoim koncie po dziesięć bramek i przewodzą klasyfikacji strzelców.

W drugiej części meczu prowadzenie dla Iskry podwyższył Rafał Rytkowski, a Czarnych stać było tylko na drugie trafienie i spotkanie zakończyło się ostatecznie wygraną gospodarzy 6:2.