Historyczny rezultat Akademii Natalii Czerwonki

653

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki ma za sobą znakomity start na Torowych Mistrzostw Polski w Dusznikach Zdroju. W tej rywalizacji padł historyczny dorobek Misi, bo aż 10 zdobytych medali.

Historyczne są też 2️ pierwsze medale dla klubu, zdobyte w kategorii mężczyzn, które wywalczył niesamowity młodzik- Bartek Madej. Młody wrotkarz wywalczył srebrny medal w biegu na punkty i srebrny w biegu na eliminacje.

Trzy medale w Młodzikach zdobyła Agata Kobus na dystansach: złoto na 200 metrów, srebro na 500 metrów, wyścig na punkty brązowy medal.

W tej samej kategorii brąz na 200 metrów zdobyła Julia Kaczor. W kadetkach srebrny krążek na 200 metrów wywalczyła Olimpia Nowak.

W kategorii Młodziczek sztafety, Misie zdobyły złoto i brąz w składzie: 1m.Amelia Kaczor, 1m.Julia Kaczor , 1m.Agata Kobus , 3m.Wiktoria Dudek, 3m.Liliana Strzyż i 3m.Lena Rudnicka.

Kadetki zakończyły rywalizację z brązowym medalem w składzie: Hanna Papis, Lena Budzan i Olimpia Nowak.

Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki zanotowała podczas zawodów bardzo wiele rekordów życiowych i miejsc w top 8.