Gwarantują olbrzymią dawkę ruchu

172

Akademia Natalii Czerwonki podczas wakacji przygotowała dla swoich podopiecznych, a także wszystkich zainteresowanych spędzaniem czasu aktywnie, wiele atrakcji w postaci półkolonii.

Oni po prostu zarażają pasją do sportu! To misja Akademii Natalii Czerwonki, którą realizuje sukcesywnie od wielu lat, a w te wakacje młodzi ludzie mogą przekonać się o tym biorąc udział w półkoloniach, które naszpikowane są sportem i różnymi zajęciami rozwijającymi dziecko na wielu płaszczyznach. O szczegóły dotyczące zajęc podczas półkolonii Akademii Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki można dowiadywać się u trener Agaty pod numerem tel. 723 896 750.

– Przede wszystkim sport! Przede wszystkim. Śmiało mogę powiedzieć, że jesteśmy półkolonią, która gwarantuje ogromną dawkę ruchu i dzieci praktycznie nie mają czasu, aby usiąść. Zastanawialiśmy się nawet, czy to nie za dużo, ale dzieci jednak mają w sobie olbrzymią dawkę energii i jest bardzo dobry odzew. Mają dużo pozytywnych emocji i chęć poznania różnych sportów czy zawodów. Był kickboxing, odwiedziny w remizie strażackiej, a także basen. Przed nami wycieczka na lody. Można się w dalszym ciągu zapisać, choć co prawda wygląda to nieco jak takie last minute, bo wolne miejsca bardzo szybko są zapełniane. Od poniedziałku ruszamy z nowym turnusem – podkreśla Natalia Czerwonka.

Przede wszystkim półkolonie to trening rolkarski z medalistką olimpijską w łyżwiarstwie szybkim, pyszne i zdrowe i kolorowe posiłki, warsztaty psychologiczno-mentalne, lokalne atrakcje i ciekawe przygody.

Półkolonie z Akademią to na pewno świetna alternatywa. – Takie półkolonie dla dzieci, które mają jeszcze jakiekolwiek obawy przed wyjazdem i rozłąką z rodzicami, a chcą spędzić aktywnie czas. Takich dzieci jest dużo i niektóre faktycznie nie chcą lub boją się opuszczać domu, a u nas mogą się oderwać, skosztować namiastki mini obozu, które organizujemy – puentuje lubińska panczenistka.