Górnik odpada z Pucharu Polski

63

ZZPD Górnik Lubin nie przebrnął pierwszej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Józefa Ligusa przegrali na własnym stadionie z Victorią Parchów aż 2:5. Bramki dla lubinian zdobyli Adam Rybicki i Karol Gracz.

20160812-PA3_6112

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy ZZPD Górnika Lubin, jednak w kolejnych minutach to goście (choć formalnie gospodarze) z Parchowa zdobywali bramki, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 1:2. Jeszcze przed przerwą z rzutu karnego wyrównał Karol Gracz. Po przerwie na boisku rządzili już jednak podopieczni Norberta Pisarskiego, którzy zdobyli trzy bramki i awansowali do kolejnej rundy.

Pozostałe drużyny z powiatu lubińskiego przystąpią do Okręgowego Pucharu Polski w niedzielę o godzinie 16:00. Grom Gromadzyń-Wielowieś zagra w Prochowicach z Krokusem Kwiatkowiece, Odra Chobienia w Sicinach z Victorią, Fortuna Obora z Odrą Ścinawa a Sparta Rudna z Iskrą Księginice.