Goczałkowice Zdrój minimalnie lepsze od rezerw

249

W ramach czwartej serii spotkań III ligi piłki nożnej grupy III, ekipa Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego zmierzyła się z ekipą LKS Goczałkowice Zdrój. Niestety dla „Miedziowych”, przegrali oni na własnym terenie 1:2.

Spotkanie zaczęło się dla gospodarzy bardzo udanie. Przybyły z Wielkiej Brytanii Bartosz Zynek otworzył wynik meczu w 9. minucie. Na obiekcie Akademii Piłki Nożnej Zagłębia Lubin w 11. minucie do remisu doprowadził urodzony w Katowicach Filip Matuszczyk. Obie ekipy do szatni schodziły z wynikiem 1:1. W drugiej połowie obie ekipy walczył o komplet punktów w tym meczu. Ta sztuka lepiej udała się ekipie Piotra Ćwielonga. W 59. minucie spotkania na 1:2 bramkę zdobył dziewiętnastoletni Bartosz Marchewka. Gospodarze musieli uznać wyższość rywali, którzy zgarnęli 3 punkty.

KGHM Zagłębie II Lubin – LKS Goczałkowice Zdrój 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Bartosz Zynek 9′, 1:1 Filip Matuszczyk 11′, 1:2 Bartosz Marchewka 59′

KGHM Zagłębie II Lubin: Dominik Kalinowski, Adam Borkowski, Jakub Rogalski, Kacper Lepczyński, Joseph Rio Romanski, Mateusz Kizyma, Kacper Zając (82′ Sebastian Mach), Bartosz Zynek, Bartłomiej Kłudka (75′ Jakub Siga), Adrian Bukowski, Błażej Czuban (46′ Dawid Hanc).

LKS Goczałkowice Zdrój: Patryk Szczuka, Wojciech Dragon, Michał Szymała, Dominik Zięba, Kamil Łączek, Filip Matuszczyk, Łukasz Hanzel, Marek Jonda (79′ Jacek Rączka), Damian Furczyk (79′ Adam Grygier), Piotr Ćwielong, Bartosz Marchewka (59′ Marcin Kozina).