Futbolowe emocje na stadionie RCS

102

Tradycją jest, że Regionalne Centrum Sportowe organizuje podczas Akcji Lato turniej piłki nożnej. Rozgrywki za każdym razem cieszą się zainteresowaniem, a emocji nigdy nie brakuje. Organizatorzy mają nadzieję, że będzie tak samo w tegorocznej edycji.

Start imprezy 11 lipca o godz. 11.00 na Stadionie RCS przy ul. Odrodzenia 28b. Futbol w tym miejscu ma wielkie znaczenie zwłaszcza, że niegdyś właśnie przy ul. Odrodzenia mieściło się boisko lubińskiej drużyny, dla której było to drugie boisko po obiekcie przy ul. Kościuszki.  Dziś młodzi piłkarze uczestniczący w rozgrywkach Akcji Lato będą mogli poczuć się jak piłkarze sprzed lat, a takich widzimy tam na co dzień jak defensorzy „Miedziowych” Romuald Kujawa czy Bogdan Pisz.

11 lipca turniej RCS przeznaczony jest dla młodzieży z roczników 2004/2005. Organizatorzy proszą wszystkich zawodników o zabranie ze sobą legitymacji szkolnych. Zapisy możliwe będą w dniu zawodów. Dla wszystkich uczestników wstęp bezpłatny, a na najlepsze drużyny czekać będą nagrody.