Filmowe premiery

74

W najnowszym repertuarze lubińskiego kina Helios każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. Zadowoleni będą zarówno fani mocnych filmowych wrażeń, jak i miłośnicy kultowych animacji, gdyż w tym tygodniu kino zaprasza między innymi na premierowe pokazy horroru „Upiorne opowieści o zmroku” oraz czwartą część światowego hitu „Toy Story”.

„Toy Story 4”

Na widzów czekają premierowe seanse jednego z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku – „Upiorne opowieści o zmroku” – najnowsze, wizjonerskie dzieło wyobraźni laureata Oscara Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”. Na fanów mocnych filmowych wrażeń czeka także horror „Annabelle wraca do domu” – kolejna odsłona bijącej rekordy popularności na całym świecie serii.

Miłośnicy mocnych filmowych wrażeń z pewnością docenią seanse filmu „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”. Po ośmiu przebojowych produkcjach, które zarobiły na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów, przyszedł czas na pierwszy autonomiczny film, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w postacie Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa.

„Upiorne opowieści o zmroku”

Najmłodszych widzów z pewnością ucieszą premierowe seanse kontynuacji kultowej animacji „Toy Story”. Wyreżyserowany przez Josha Cooleya i wyprodukowany przez Jonasa Riverę oraz Marka Nielsena film wytwórni Disney Pixar powraca na ekrany kin już po raz czwarty. Na ekranach Heliosa zobaczyć można także kontynuację pozytywnej animacji „Wilk w owczej skórze 2” oraz najnowszą wersję kultowego filmu „Król Lew”.

Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl.