Ferie z gminą

9

67 zawodników wzięło udział w Turnieju Kręglarskim Szkół Gminy Lubin, który zorganizowany został w ramach akcji Ferie z Gminą Lubin 2015.

Zawody odbyły się w kręgielni Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. W turnieju rywalizowali zarówno uczniowie, jak i ich opiekunowie – w sumie 11 pięcioosobowych drużyn.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła druga drużyna Gminnego Gimnazjum w Lubinie, drugie miejsce wywalczył drugi zespół Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wielkim, a trzecie reprezentacja Szkoły Podstawowej w Raszówce.

W kategorii dziewcząt najlepszy wynik osiągnęła Emilia Dul ze Szkoły Podstawowej w Raszówce, a wśród chłopców Mateusz Lodziński ze Szkoły Podstawowej w Krzeczynie Wielkim.

W rywalizacji nauczycieli i opiekunów najlepsza okazała się Elwira Ślęska z Gimnazjum w Lubinie.