Dziś lubinianka zaśpiewa w finale „Szansy na Sukces”

1563

Już za kilka godzin Karolina Ziemlicka z Lubina wystąpi na żywo w wielkim finale programu „Szansa na Sukces”. Stawką jest udział w „Debiutach” podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. O wynikach zadecydują telewidzowie w SMS-owym głosowaniu. Początek programu o godz. 15.05.

Pod koniec marca lubinianka zachwyciła jurorów perfekcyjnym wykonaniem utworu „Szyba z musicalu Metro, co dało jej zwycięstwo w odcinku. Więcej pisaliśmy o tym tutaj

Dziś wokalistka na żywo zmierzy się na scenie z pozostałymi dziesięcioma zwycięzcami poprzednich odcinków. Stawką jest przepustka na występ podczas „Debiutów” w Opolu. Młoda artystka już nie może się doczekać aż wyjdzie na scenę.

– Jestem totalnie podekscytowana. Nie mogłam spać. Gdzieś to cały czas analizuję, ciągle o tym myślę. Towarzyszy mi adrenalina oraz chęć wyjścia na scenę i pokazania się. Nie spodziewałam się, że będą aż takie wielkie emocje – przyznaje Karolina.

Uczestnicy finału najpierw zaprezentują się w duetach z artystami (Karolina będzie śpiewać w parze z Nataszą Urbańską), natomiast w finale, do którego awansują trzy osoby, każdy wylosuje jeden utwór z poprzednich 11 odcinków. O wynikach zdecydują telewidzowie w SMS-owym głosowaniu. Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na naszą reprezentantkę. 

Początek programu dziś o godz. 15.05 na antenie TVP 2.

Karolina Ziemlicka to tegoroczna maturzystka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Legnicy. Wcześniej przez około 5 lat uczęszczała do Akademii Śpiewu Joanny Ślipko, działającej w Centrum Kultury Muza w Lubinie. W najbliższej przyszłości chciałaby podjąć studia na Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, Warszawie lub Krakowie.