Dwie bramki Czuwary

25

Reprezentacja Polski B piłkarzy ręcznych zremisowała w Kielcach z reprezentacją B Węgier 22:22, prowadząc do przerwy 12:9. W spotkaniu wystąpiło czterech zawodników Zagłębia Lubin.

2016.12.28 Kielce  Pilka reczna Mecz towarzyski Reprezentacji Polski - Kadra B Polska - Wegry  n/z Hymn Foto  Rafal Rusek / Pressfocus

W kadrze na spotkanie znaleźli się: bramkarz Patryk Małecki, obrotowy Tomasz Pietruszko oraz skrzydłowi Łukasz Kużdeba i Jan Czuwara. Ten ostatni w meczu z Węgrami dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Przez większość spotkania inicjatywa należała do podopiecznych duetu trenerskiego Wleklak-Lijewski, ale decydujące minuty to już wyrównana gra po obu stronach boiska. Obie ekipy pokazały się z solidnej strony, szczególnie w obronie.

Polska B – Węgry B 22:22 (12:9)

Polska: M.Kornecki, Małecki, Foluszny – Rutkowski, Genda 4, Walczak 2, Pietruszko, H.Kornecki 3, Tokaj 5, Kondratiuk, Bąk, Wróbel 2, Prymlewicz 1, Góralski 3, Czuwara 2, Kużdeba.