Drugi singiel zdolnej lubinianki

1859

Jej muzyczna kariera nabiera tempa. Wokalny talent Karoliny Ziemlickiej już jakiś czas temu dostrzegła Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie, z którą lubinianka nawiązała stałą współpracę. Teraz nastolatka poczyniła kolejny krok w realizacji swoich marzeń. W grudniu ukaże się jej nowy singiel, który wraz z teledyskiem będzie dostępny w serwisie YouTube.

Fot. Archiwum Karoliny Ziemlickiej

W marcu spełniło się jej największe muzyczne marzenie. Młoda artystka z Lubina wydała swój pierwszy autorski singiel. Utwór „Nie chcę być tobą” ma już ponad 22 tysięcy wyświetleń w serwisie Youtube.

– Wyszło lepiej niż przeczuwałam. Dzięki niemu powiększyło się grono moich fanów i stałam się dużo bardziej rozpoznawalna, a oprócz tego znacząco mnie rozwinął – przyznaje wokalistka, która na świat wydaje właśnie kolejne muzyczne dzieło.

„Znikaj” to utwór poruszający tematykę bardzo osobistą dla autorki. Opowiada o emocjach, uczuciach osoby, która zmaga się z jakimś ciężkim przeżyciem bądź traumą.

– Pisałam ją metaforycznie właśnie po to, aby każdy mógł odnaleźć w tym utworze cząstkę siebie. Jednak wydaje mi się, że po obejrzeniu klipu do piosenki, wiele osób domyśli się pierwotnego znaczenia lub po prostu mojej historii – mówi młoda lubinianka.

Fot. Archiwum Karoliny Ziemlickiej

Przy realizacji nowego singla Karolinie pomagali: Jacek Martyneczko (tekst), Krzysztof Figurski (aranżacja), Andrijo Studio (mix i mastering) oraz Askaniusz Polcyn (reżyseria, montaż i zdjęcia).

– Chciałabym jeszcze podziękować wszystkim moim przyjaciołom, którzy zgodzili się aktorsko zagrać w moim klipie – dodaje.

Karolina Ziemlicka to uczennica klasy maturalnej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Legnicy. Wcześniej, przez około 5 lat uczęszczała do Akademii Śpiewu Joanny Ślipko, działającej w Centrum Kultury Muza w Lubinie. Po maturze chciałaby kontynuować muzyczną edukację w Akademii teatralnej w Warszawie lub Szkole Muzyki Estradowej w Londynie.