Dobra przeprawa młodych rugbystów

86

Miedziowi Rugby Lubin wrócili z Warszawy. To był pierwszy historyczny występ młodych lubinian w rozgrywkach ligowych kadetów.

Trener Krystian Isztwan tak podsumował turniej. – To był świetny występ naszych zawodników. Pierwsza połowa w meczu z Siedlcami zdecydowanie po naszej stronie i do przerwy prowadziliśmy 12-7. Niestety kilka błędów w drugiej połowie i wykluczenie za żółtą kartkę jednego z naszych zawodników spowodowało, że przeciwnik dogonił nas w końcówce. Ostateczny wyniki to 19-24 dla zawodników z Siedlec. W meczu z AZS AWF Warszawa RUGBY to drużyna gospodarzy okazała się lepsza. Gratuluję zawodnikom świetnej postawy i dzięki za wsparcie chłopakom z Zielonej, Wrocławia i Jarocina – puentuje szkoleniowiec. Następny turniej odbędzie się na wiosnę w Lubinie oraz Siedlcach.