Derbowa wygrana Zagłębia

22

Pierwsze zwycięstwo w 2011 roku zanotowały juniorki Zagłębia Lubin. Młode piłkarki ręczne pokonały na własnym parkiecie w derbowym spotkaniu Finepharm Jelenia Góra 31:29 (17:12).

Pierwszą bramkę zdobyły przyjezdne, jednak do końca pierwszej części spotkania przewaga leżała po stronie lubinianek. Podopieczne Witolda Nieradko prowadziły różnicą 3-4 bramek i kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Do przerwy było 17:12 dla Zagłębia. Wyraźniejsza przewaga lubinianek utrzymywała się do 58. minuty. W samej końcówce Finepharm zniwelował część strat, ale po końcowej syrenie to Zagłębie cieszyło się z wygranej.

MKS Zagłębie Lubin – MKS Finepharm Jelenia Góra 31:29 (17:12)

Zagłębie: Lisowicz – Tracz 12, Stokowiecka, Sosnowska, Wesołowska 8, Dyczko 2, Adamczyk, Brenkus 6, Rzepa 2, Robótka 1.