D. Bobrek: Powinniśmy pójść za ciosem

18

W meczu 18. kolejki ekstraklasy mężczyzn piłkarze ręczni Zagłębia Lubin przegrali z Wisłą Płock 27:30 (15:16) – Zabrakło nam konsekwencji, zarówno w obronie jak i w ataku – mówił po meczu Dariusz Bobrek, drugi trener Zagłębia.

Po siedmiu minutach gry lubinianie przegrywali 2:6 i gonili wynik. Na początku drugiej połowy udało się wyjść na pierwsze prowadzenie, jednak później posypały się dwuminutowe kary i goście znów wypracowali sobie bezpieczną przewagę – Kiedy wyszliśmy na prowadzenie, powinniśmy pójść za ciosem. Tymczasem nie potrafiliśmy poradzić sobie z obroną Wisły i dobrze dysponowanymi bramkarzami. Zabrakło nam konsekwencji, zarówno w obronie jak i w ataku – podsumował spotkanie D. Bobrek.