Cztery mistrzowskie tytuły Pauliny Nowackiej!

11

W podzielonych na dwa etapy Mistrzostwach Dolnego Śląska w tenisie stołowym juniorek i juniorów najlepszą zawodniczką została lubinianka Paulina Nowacka. Zawodniczka MKSTS Polkowice zdobyła aż czterokrotnie tytuł Mistrza Dolnego Śląska!

W  drużynie wraz z koleżanką klubową Natalią Michorczyk, Paulina zdobyła mistrzostwo drużynowe. W niedzielę w grze deblowej z Natalią sięgnęła ponownie po złoty krążek. Następnie w mikście w parze z Rafałem Dworakowskim /LKS Odra Głoska/,stanęła na najwyższym stopniu podium. Mistrzostwa Dolnego Śląska kończył turniej indywidualny,który Paulina,nie przegrywając żadnej z gier wygrała,pokonując w finale 4:1Natalię Michorczyk.

Świetny występ lubinianki i zdobycie czterech złotych medali napawa optymizmem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Juniorek, które odbędą się w dniach 13-16 maja w Lidzbarku Warmińskim. Na tym turnieju lubinianka będzie rozstawiona z numerem 4.

Paulina nie zawodzi również w spotkaniach ligowych. W ostatnim meczu I ligi kobiet przegranym wprawdzie 3:7 z liderem LUKS Skrzyszów lubinianka ograła legendę polskiego tenisa stołowego, Jolantę Szatko-Nowak 3:0.