Cyrk na wodzie już w niedzielę

538

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, do Lubina zawita Cyrk Imperial Show z nowym programem. To będzie niesamowity show. Dla naszych Czytelników mieliśmy jeden podwójny bilet na to wydarzenie.

Cyrk na wodzie Imperial Show co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami. Przed nami zupełnie nowy program na wysokim poziomie. W tym roku publiczność zobaczy rewelacyjny występ: jedyną osobę w kraju, która przepuści przez siebie 10 tys. woltów. W programie również m.in. grupa akrobatyczna z Kirgistanu linoskoczków pod kierownictwem Farkhata Tolokova i numer grupowy „The Poles” w wykonaniu gimnastyków z Uzbekistanu.

Wiele radości i zabawy dostarczy klaun z Mołdawii, uczestnik międzynarodowych konkursów i programów telewizyjnych Igor Arhangorodschi.

Profesjonalny „Show Balet” pokaże wysoki poziom umiejętności tanecznych.

Piękne kostiumy, profesjonalna praca reżysera, nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, efekty świetlne i dźwiękowe – to wszystko czeka w cyrku na wodzie Imperial Show, który wystąpi w Lubinie już w najbliższą niedzielę 26 maja o godz. 14. Namiot cyrkowy stanie na ul. Grabowej.

Bilety można kupić przez internet:

https://biletyna.pl/cyrk/Cyrk-na-wodzie-Imperial-Show

https://imperialshow-ua.com/city_lubin.html

A dla naszych Czytelników mamy jeden podwójny bilet na to wydarzenie. Otrzyma go osoba, która jako pierwsza dodzwoni się do naszej redakcji dzisiaj, 22 maja, o godz. 13.30 pod numer 516 016 166.

AKTUALIZACJA. KONKURS ZAKOŃCZONY.

Bilet wygrała Agnieszka Polska. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.


POWIĄZANE ARTYKUŁY