Co nowego w kinie?

37

Od dziś nowości w repertuarze lubińskiego kina Helios. Rodziny z pewnością będą się świetnie bawić podczas seansów pozytywnej nowości „Scooby-Doo!” oraz wesołej animacji „Turu. W pogoni za sławą”. W ramach cyklu „Hity za 10!” Helios zaprezentuje oscarowy hit „Narodziny gwiazdy” oraz horror „Niewidzialny człowiek”. „Polowanie” – kolejna propozycja dla starszych kinomanów – to natomiast przerażająca wizja amerykańskiego koszmaru, która zbyt mocno pasuje do dzisiejszych czasów.

„Scooby-Doo!”

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej młodzi widzowie poznają nowe wątki, dotyczące pochodzenia tego uroczego psiaka. „Scooby-Doo!” udowodni, że z przyjaciółmi jest zawsze raźniej. Animacja przedstawia początki wieloletniej znajomości Scooby’ego i Kudłatego oraz historię powstania słynnej Tajemniczej Spółki. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang staną w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania.

„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę…

Thriller „Polowanie” to premierowa propozycja dla starszych kinomanów. Dwanaścioro obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie są i jak się tu znaleźli. Nie wiedzą, że zostali wybrani… w bardzo nieoczywistym celu, którym okazuje się być tytułowe polowanie na zwykłych ludzi. Film twórców „Uciekaj!” i „Nocy oczyszczenia” z pewnością spełni oczekiwania fanów mocnych wrażeń.

„Polowanie”

Współczesna przerażająca opowieść o obsesji – horror „Niewidzialny człowiek” – sprawi, że będzie można uwierzyć, iż to, czego nie widać, może zranić… Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym naukowcem, Cecilia Kass ucieka od swego męża, by ukryć się w domu siostry oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości. Kiedy jej mąż popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem.

Na ekrany kina Helios powraca także film „Narodziny gwiazdy” – porywający debiut reżyserski Bradleya Coopera, który jednocześnie wciela się w rolę upadającego gwiazdora muzyki country, partneruje mu znakomita Lady Gaga. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy jej kariera w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą… Film ten będzie dostępny także w ramach nowości w kinie Helios – Seansu Prywatnego.

Fot. Warner Bros Entertainment Inc.

Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz możliwość zakupu biletów dostępne są na stronie www.helios.pl. Sieć zaprasza do skorzystania z najnowszej oferty: „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej trzy dni przed planowanym seansem (oszczędność do 8 złotych) oraz na wtorkowe seanse (tylko 14,90 zł).