Chodzisz na mecze? Uzasadnij dlaczego!

19

Jesteście wielbicielami piłki nożnej i chcecie wygrać karnety na mecze Zagłębia Lubin i klubowe gadżety? Koniecznie przeczytajcie ten tekst i weźcie udział w niezwykłym konkursie.

 

 

Zabawa potrwa do środy (25 lutego). Nagrodzimy piątkę kibiców, a efekty ich starań pokażemy dzień później na prezentacji zespołu, która odbędzie się w Cuprum Arena o godzinie 18.

 

Wystarczy w oryginalny sposób odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto chodzić na mecze Zagłębia Lubin? Wiadomo – powodów jest mnóstwo. Wystarczy pobuszować w sieci i „odpalić” kilka filmików pokazujących, w jaki sposób swój ukochany zespół dopingują kibice miedziowych.

 

Nie ma wątpliwości, że ciarki przechodzą po plecach, a poziom adrenaliny ostro rusza w górę. Jednak „odpalanie” filmów byłoby zbyt prostą próbą odpowiedzenia na nasze pytanie.

Dlatego chcemy, byście wysilili się nieco bardziej, a w nagrodę otrzymacie karnet Super VIP, VIP, zaproszenia na mecz z Piastem Gliwice i mnóstwo innych nagród, w tym klubowych gadżetów.

 Zasady kolejnego konkursu, przeznaczonego dla fanów Zagłębia Lubin, są wyjątkowo proste. Otóż każdy z Was, chcąc wygrać jedną z nagród, powinien odpowiedzieć możliwie jak najciekawiej na postawione przez nas pytanie.

 

Odpowiedzi należy przesłać na adres redakcja@zaglebie.kghm.pl Aby było ciekawej, proponujemy różne formy udzielenia próby odpowiedzenia na teoretycznie banalne pytanie.

Możecie na przykład podesłać nam swoje wyjątkowe zdjęcie, zrobione podczas meczu ukochanego klubu (niekoniecznie zrobione na Dialog Arena, te z GOS i meczów wyjazdowych równie mile widziane).

 

 Może to być także uzasadnienie pisemne, wiersz, pieśń, poemat, a także filmik nakręcony podczas chwili związanej z Zagłębiem, która rozpaliła w Was ogromne emocje. Jedno zastrzeżenie – filmik nie może być dłuższy niż 30 sekund.

 

Nagrodzone prace zostaną także opublikowane na łamach portalu lubin.pl i „Wiadomości Lubińskich”. Żeby nie przedłużać, czas, start!


POWIĄZANE ARTYKUŁY