Byasen ponownie lepsze

5

Przed chwilą zakończył się rewanżowy mecz 1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów, w którym piłkarki ręczne Zagłębia Lubin zmierzyły się na wyjeździe z norweskim Byasen HE Trondheim. Spotkanie zakończyło się wygraną zespołu z Norwegii 31:22 (16:11). Do ćwierćfinału awansowało Byasen, który wygrało również w Lubinie.

Mecz był wyrównany przez pierwszy kwadrans, jednak później inicjatywę przejęło Byasen i do przerwy prowadziło różnicą pięciu bramek. W drugiej połowie sprawa awansu była już rozstrzygnięta, bo przewaga Norweżek oscylowała w okolicach dziesięciu trafień.

1/8 PZP(2.mecz): Byasen HE Trondheim – MKS Zagłębie Lubin 31:22 (16:11)

Byasen: Grimsbo, Hjelmeland – Aalvik, Frafjord 8, Pernille, Harsaker 3, Wibe 2, Haltvik, Lorenstern, Alstad 4, Svestad 1, Henriksen 2, van der Weel, Molid 2, Zamorska 5, Herrem 3.

Zagłębie: Tsvirko, Czarna, Maliczkiewicz – Pielesz 7, Załęczna 4, Kordic 3, Byzdra 3, Olszewska 3, Obrusiewicz 2, Piekarz, Ciepłowska, Semeniuk, Jacek, Orzeszka.