Bracia Ławiccy ze złotem i brązem

161

Duathlonowe starty Marcina i Piotra Ławickich były w ostatnim czasie dla braci bardzo udane. Pierwszy z nich stanął na najwyższym stopniu podium w Pęcławiu, natomiast Piotr wywalczył brąz w Rumi.

Bracia startowali w dwóch imprezach. Młodszy Piotr Ławicki, wywalczył brązowy medal podczas duathlonowych mistrzostw Polski w Rumi. Marcin Ławicki stanął na linii startu w Pęcławiu na III Duathlonie w sprincie (5km/22,5km/2,5km). Lubinianin zakończył zawody na pierwszym miejscu w kategorii open i kategorii wiekowej z wynikiem 01:00:58.

Warto podkreślić, że w tej rywalizacji na trzecim miejscu podium w swojej kategorii wiekowej (M30) stanął także lubinianin Mateusz Zener z MSPORT TEAM Lubin. Również brąz zdobył Jacek Magdziak (kat. M40). Ireneusz Jesion w M50 zdobył srebro. Wśród lubinianek, dwunasta na meie była Kamila Szczerba.