Bo śpiewać każdy może

29

LUBIN. Jeszcze tylko przez tydzień można zapisywać się na warsztaty gospel, które odbędą się w Lubinie 16 i 17 kwietnia. Radosnego śpiewu będą uczyć lubinian Brytyjczyk, pół Dunka, pół Polka i dwoje Polaków.

Nie pierwszy i nie ostatni raz w mieście rozbrzmiewać będzie gospel. To już piąta edycja tej imprezy. Jak zwykle organizatorzy przyjmą kilkadziesiąt osób. Pierwszego dnia instruktorzy, czyli Brytyjczyk David Daniel, pół Dunka, pół Polka Eva Maria Kondras Bjerager oraz Polacy Paulina Knapik i Piotr Łopaciński, będą uczyć lubinian śpiewać gospel, drugiego odbędzie się koncert finałowy, podczas którego uczestnicy warsztatów zaprezentują zdobyte umiejętności.

– Za wstęp na koncert będzie trzeba zapłacić siedem złotych. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne – dodaje Zbyszek Hanaczewski, organizator imprezy.

Zapisać na warsztaty można się na trzy sposoby. Poprzez e-mail: z_hanaczewski@poczta.onet.pl , telefonicznie 504 619 490 oraz wpłacając pieniądze na konto bankowe Polbank EFG nr 46 2340 0009 0390 2660 0000 0015 na Stowarzyszenie Realna Nadzieja, ul. Szpakowa 17, 59-300 Lubin, tytułem „Warsztaty Gospel”, trzeba też dopisać swoje imię i nazwisko.
Udział w imprezie kosztuje 49 zł.

Dodatkowe informacje na temat imprezy znajdują się na stronie internetowej www.logoslubin.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY