Bezpłatne spotkanie online już jutro

28

Wystarczy konto na platformie internetowej PUE ZUS oraz komputer lub telefon i Internet żeby zadać pytanie, złożyć wniosek czy sprawdzić stan swoich składek na koncie emerytalnym. Jak założyć Indywidualne konto PUE ZUS i jak z niego korzystać? Tego dowiedzą się uczestnicy spotkania online, które odbędzie się w najbliższy piątek.

– Online można się także dowiedzieć czy ZUS przyznał rodzicom 500+ i kiedy będą wypłacane pieniądze – zapewnia Iwona Kowalska-Matis regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Z ekspertem ZUS można się także spotkać online podczas wideowizyt aby to było  możliwe trzeba mieć u nas swoje konto – dodaje rzeczniczka.

Wystarczy wejść na stronę https://www.zus.pl/e-wizyta i wybrać placówkę ZUS, do której klient należy lub tą, w której ma sprawę do załatwienia w przypadku rent lub emerytur z zagranicy.

Jak założyć Indywidualne konto PUE ZUS i jak z niego korzystać?

Tego dowiedzą się uczestnicy spotkania online, które odbędzie się w najbliższy piątek. 25 listopada 2022 r. (piątek) o  godz. 9.00 zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na szkolenie on-line Platforma Usług Elektronicznych (PUE ZUS) – szkolenie dla ubezpieczonych. Szkolenie odbędzie się w oparciu o prezentację, która będzie po szkoleniu udostępniona uczestnikom. Czas trwania szkolenia – ok. 2 godzin. Prowadząca – ekspert legnickiego Oddziału ZUS: Małgorzata Sokołowska. Zapisy zbieramy e-mailowo, na adres: Malgorzata.Walaszczyk@zus.pl  

Szczegóły techniczne dot. szkolenia dostępne są tutaj