Bezbarwny mecz Zagłębia

499

W ramach 22 kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin przegrało z Wisłą Kraków 0:1. Bramkę na wagę  Vukan trzech punktów dla bialej gwiazdy strzelił Savicević.

Piłkarze Zagłębia do meczu przystępowali zmotywowani po porażce z Piastem Gliwice. Od początku mecz nie układał się po myśli gospodarzy. W 5 minucie meczu Alon Turgeman uderzał w sytuacji sam na sam jednak góra Forenc. W 35 minucie po rzucie różnym strzelał Białek nad poprzeczka bramki Wisły. Pierwsza połowa zdecydowanie nie zachwyciła kibicow i zakończyła się bezbramkowym remisem.

W 65 minucie prowadzenie gościom dał Vukan Savicević. W 78 minucie Guldan świetnie uderzył głową po rzucie rożnym jednak z linii bramkowej piłkę wybił obrońca Wisły. Spotkanie było dla zgromadzonych kibiców rozczarowujące i nudne.

W następnej kolejce lubinianie zagrają z Wisłą Płock na wyjeździe, a kolejne domowe spotkanie pierwszego marca ze Śląskiem Wroclaw.