Bez historii w Puławach. Zagłębie zdemolowane

202

Szczypiorniści Zagłębia Lubin nie będą dobrze wspominać spotkania z kandydatami do medalu – KS Azoty Puławy. Miedziowi byli bez szans i ulegli na wyjeździe swojemu rywalowi 39:27.

Podopieczni Jarosława Hipnera cały czas muszą czekać na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Azoty Puławy były dziś zespołem dużo lepszym i pokazały to już od pierwszych minut spotkanie. Na przerwę lubinianie schodzili przegrywając 20:10. Druga odsłona meczu była bardziej wyrównana i Zagłębie nawiązało walkę z rywalem, który trochę odpuścił tempo, jednak cały czas kontrolował wynik i ostatecznie Azoty wygrały 39:27.

Po tym spotkaniu Zagłębie znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli, a gorsi są jedynie zawodnicy Pogoni Szczecin. Szansę na pierwsze zwycięstwo w sezonie podopieczni Jarosława Hipnera będą mieli już w najbliższym meczu z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, ponieważ rywale są w podobnej sytuacji, mając tylko jedno zwycięstwo więcej. Ten mecz odbędzie się w środę o godzinie 19:00 na hali RCS w Lubinie.

Zagłębie: Byczek, Procho, Schodowski – Stankiewicz 2, Krupa, Moryń 3, Hlushak 8 (1/2), Gębala 2, Michalak 1, Pietruszko 2, Hajnos 1, Bogacz 2, Drozdalski, J. Adamski 2, Bekisz 4.