Aktywnie i twórczo

56

Na Dolnym Śląsku rozpoczęły się ferie. Tradycyjnie Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie przygotowało dla dzieci wiele atrakcji na najbliższe dwa tygodnie. – Czekamy na wszystkie dzieci i nie akceptujemy u nas nudy! Nasi animatorzy pojawią się również we wsiach, których mieszkańcy wyrazili taką chęć i zainteresowanie. Przygotowaliśmy ciekawą i zróżnicowaną ofertę, nie jesteśmy w żaden sposób uzależnieni od pogody, więc gwarantujemy dobrą zabawę – zachęca do udziału Anna Podbucka, dyrektor CTiK w Ścinawie.

Fot. Pixabay

W ciągu najbliższych dwóch tygodni (od poniedziałku do piątku) nie zabraknie ruchu, twórczego myślenia, zajęć plastycznych, nauki o ekologii, śpiewów, tańców. Uczestnicy poznają tajniki tresury psów, w specjalny sposób spędzą Walentynki. Zwieńczeniem ferii z CTiK będzie kostiumowy bal karnawałowy.

Animatorzy odwiedzą również wsie z gminy Ścinawa, dla najmłodszych zorganizowane zostaną specjalne bale. 11 lutego odbędą się bale karnawałowe: w świetlicy w Turowie (dla dzieci z Turowa, Dąbrowy Środkowej i Dolnej), w świetlicy w Tymowej (dla dzieci z Tymowej i Chełmka Wołowskiego).

Poniżej harmonogram wyjazdów:

11 lutego
Turów, Dąbrowy Środkowa i Dolna (świetlica w Turowie) – od godz. 11 do 12
Tymowa, Chełemek Wołowski (świetlica w Tymowej) – od 14 do 16

13 lutego
Krzyżowa (świetlica w Krzyżowej) – od 15 do 16.30

14 lutego
Dziesław (świetlica w Dziesławiu) – od 14 do 16

17 lutego
Dębiec (Świetlica w Dębcu) – od 10 do 12
Parszowice, Sitno (świetlica w Parszowicach) – od 14 do 16

18 lutego
Jurcz, Dziewin, Dłużyce, Zaborów (świetlica w Zaborowie) – od 14 do 16

19 lutego
Wielowieś, Redlice (świetlica w Wielowsi) – od 12 do 14

21 lutego
Lasowice, Przychowa (świetlica w Przychowej) – od 14 do 16

Uwaga: Do udziału w zajęciach organizowanych przez Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, w ramach ferii zimowych, niezbędne jest dostarczenie zgody od rodziców/formalnych opiekunów. Dokument do pobrania: TUTAJ.