AGAWA liderem

56

Za nami 3. kolejka Halowej Ligi Zakładów Pracy. Wszystkie zaplanowane spotkanie doszły do skutku. W najciekawszym meczu kolejki, dotychczasowy lider drużyna BUDMAD przegrała z drużyną ZG Lubin 2:6.

Mecz do przerwy był bardzo wyrównany, ale po przerwie obecny mistrz ligi, obudził się z letargu i zaczął prezentować grę, do jakiej nas przyzwyczaił. Czyli pewne zagrywki i silne strzały na bramkę przeciwnika. Dzięki tej taktyce, ZG Lubin pokonał BUDMAD różnicą czterech goli. Mecz na szczycie rozpoczął 3. Kolejkę HLZP.

Kolejnym ciekawym spotkaniem, był mecz pomiędzy drużynami Odry Ścinawa, a FC Pedro. Wygrali ci pierwsi, 6:5, strzelając zwycięską bramkę na sekundy przed końcowym gwizdkiem sędziego. W pozostałych meczach Centrum Ogrodnicze AGAWA wygrała z drużyną CREO-BUD 8:1 i z Zakładem Hydrotechnicznym 3:1, drużyna Pol-Miedź-Trans wygrała z drużyną Scorpio Aluminium 4:2. Kolejna kolejka odbędzie się 10 grudnia od godz. 15.00.