Mistrz Polski przyjedzie do Lubina

15

Do otwarcia boiska przy ulicy Kilińskiego coraz bliżej. Jedną z pierwszych imprez na nim będzie ogólnopolski turniej w piłkę nożną sześcioosobową. W ostatnich dniach swoje przybycie potwierdził aktualny Mistrz Polski w tą dyscyplinę sportu – Flying Dragons Łódź.

Imprezę otwierającą nowy kompleks zorganizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nasz Dom" oraz Stowarzyszenie "Jeden Lubin". Dzięki współpracy z Playarena do Lubina przyjedzie co najmniej kilkanaście najlepszych zespołów, które na co dzień rywalizują w ogólnopolskich rozgrywkach Ligi Nike Playarena. Jedną z takich ekip będzie aktualny Mistrz Polski – Flying Dragons Łódź.

Drużyna Damian Biernackiego to objawienie 2014 roku w piłce nożnej sześcioosobowej. Łodzianie najpierw wygrali bardzo mocno obsadzony turniej KIA Champ Into the Arena a następnie zdobyli Mistrzostwo Polski. Co więcej zwycięstwo w pierwszym z tych zawodów pozwolił im na wyjazd na globalny turniej, który odbył się jednocześnie z Mistrzostwami Świata w Brazylii.

Aktualny wicelider łódzkiej Ektraklasy do Lubina przyjedzie z całą pewnością po zwycięstwo. O to nie będzie jednak łatwo, ponieważ swój udział w turnieju zorganizowanym z okazji otwarcia nowego boiska potwierdziło już kilka innych bardzo mocnych ekip.

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY