Wierną rzeszę fanów ma sierżant sztabowy Małgorzata Merena. Po kilku dniach plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego to właśnie jedyna policjantka w plebiscycie zgromadziła najwięcej głosów. Ale zabawa trwa jeszcze do 3 maja, więc zwycięzcą może być każdy z dzielnicowych.
W plebiscycie bierze udział 20 mundurowych. To policjanci, którzy nadzorują ulice Lubina, ale też gmin Lubin, Rudna i Ścinawa.
Na najpopularniejszego można głosować, poprzez wysłanie maila na adres: dzielnicowy@pressmedial.pl
Po kilku dniach prowadzi jedyna wśród dzielnicowych kobieta – sierż. sztab. Małgorzata Merena. Na policjantkę zagłosowało już 35 osób. Zaraz za nią jest aspirant Jacek Krysztofik – 24 głosy, a dalej – aspirant sztabowy Dariusz Jankowski i aspirat Zbigniew Dziędzioła (10 głosów).
Pozostali policjanci mają po kilka głosów, jest też grupa, która nie zgromadziła jeszcze ani jednego. Zabawa trwa do 3 maja do północy, wyniki konkursu ogłosimy 4 maja.
Więcej na temat plebiscytu oraz sylwetki poszczególnych dzielnicowych: www.lubin.pl/aktualnosci,36005,zaglosuj_na_swojego_dzielnicowego.html





