SOS w gimnazjum

19

W Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie odbyła się ciekawa, burzliwa i owocna debata – „Sportowy Okrągły Stół – SOS”.

Samorząd uczniowski i nauczyciele dyskutowali o plusach i minusach lekcji i zajęć sportowych w szkole, o tym co można zmienić, co nowego wprowadzić, aby lekcje wychowania fizycznego były atrakcyjniejsze.

Wszystkie zgłoszone wnioski będą analizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego i w miarę możliwości systematycznie wdrażane.

Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie przystąpiło do Programu „WF z klasą”. Jest to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej.


POWIĄZANE ARTYKUŁY