Sztuka łączy – CDT zaprasza

56

Centrum Działań Twórczych zaprasza na wyjątkowe obchody Światowego Dnia Sztuki, które odbędą się 11 kwietnia. W programie znajdą się dwa niezwykłe wydarzenia – wystawa malarska oraz koncert.

To doskonała okazja, by odkryć różnorodne formy sztuki w jeden dzień. Będzie to także unikalna szansa, by spotkać się z artystami i innymi miłośnikami sztuki. Na początek zaplanowano wernisaż wystawy, a później koncert.

O godz. 18 rozpocznie się wernisaż wystawy malarskiej Aleksandry Sieradzkiej, zatytułowanej „Zawieszenie”. Artystka, której prace zdobywają uznanie w środowisku artystycznym, zaprezentuje kolekcję, która doskonale łączy tradycję z nowoczesnością. Jej malarstwo, pełne subtelności i głębokich emocji, koloru i światła, przyciąga uwagę i skłania do dłuższego zatrzymania się nad detalem. Wystawa to nie tylko podróż przez różnorodne techniki malarskie, ale również odkrywanie przestrzeni, w której twórczość staje się formą refleksji nad światem, przestrzenią do „zawieszenia”.

Później, o godz. 19 odbędzie się koncert „Simply the Best! Tribute to Tina Turner”, który będzie hołdem dla jednej z największych gwiazd muzyki współczesnej – Tiny Turner. Zespół zabierze publiczność w podróż pełną niezapomnianych hitów i muzycznych emocji. To wyjątkowy koncert, który łączy pokolenia i przypomina, jak ogromny wpływ na kulturę miała Tina Turner. Dla wszystkich miłośników jej twórczości, jak i tych, którzy pragną poznać ją na nowo, będzie to niezapomniane muzyczne przeżycie.

Wystąpią: Jessica Merstein (voc), Jakub Gościniak (piano), Kuba Chomiak (guitar) Marcin Lach (drumms), MuzykoManiek (bass).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – tylko w przypadku koncertu trzeba wcześniej odebrać bezpłatną wejściówkę w CDT.


POWIĄZANE ARTYKUŁY