Mecz Ligi Mistrzyń już w sobotę

723

Team Esbjerg Elitehåndbold A/S – to kolejny rywal KGHM MKS Zagłębia Lubin w grupie B Ligi Mistrzyń. Drużyny zmierzą się w hali RCS w Lubinie już w najbliższą sobotę, 28 października o godz. 16. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na ten mecz.

KONKURS ZAKOŃCZONY.

Największymi gwiazdami w Esbjerg są bez wątpienia rozgrywające reprezentacji Norwegii – Henny Reistad oraz Nora Mork. To właśnie szczególnie ta druga zawodniczka jest kojarzona jako jedna z najlepszych szczypiornistek świata w dziejach. Reprezentantka Norwegii zdobywała medale na mistrzostwach świata, Europy, a także na Igrzyskach Olimpijskich. Do tego ma na swoim koncie wiele tytułów klubowych, w tym te najcenniejsze, czyli triumfy w Lidze Mistrzyń.

W obecnym sezonie w barwach Esbjerg nie ma już najlepszej obrotowej minionego sezonu – Vilde Ingstad (CSM Bukareszt) oraz trenera Jespena Jensena który po sześciu latach pracy na rzecz klubu chce poświęcić się reprezentacji Danii. Stery w klubie obejmie Szwed – Tomas Axner.

Team Esbjerg to czterokrotny mistrz Danii i dwukrotny wicemistrz swojego kraju oraz trzykrotny zdobywca Pucharu Danii. Esbjerg dwukrotnie dotarł do Final Four EHF Champions League, a także dwukrotnie do finału Pucharu EHF. W ubiegłym sezonie Ligi Mistrzyń najbliższe rywalki Miedziowych zakończyły zmagania na czwartym miejscu w europejskiej elicie.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety na sobotni mecz w ramach Ligi Mistrzyń. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwonią się do naszej redakcji dzisiaj, 26 października, o godz. 12.00 pod numer 516 016 166.

Bilety wygrali: Joanna Pawlicka i Mariusz Adamczyk. Gratulujemy!


Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez TVL Sp. z o.o. ich danych osobowych w następującym zakresie: w przypadku zwycięstwa zgadzają się na opublikowanie imienia i nazwiska na portalu Lubin.pl pod tekstem o konkursie.


POWIĄZANE ARTYKUŁY