Wymień się ciuchami

18

LUBIN. Takiej imprezy w lubińskiej Muzie jeszcze nie było – już w najbliższą niedzielę, 11 marca, lubinianki będą mogły wymienić się tam nienoszonymi już lub nielubianymi ciuchami albo takimi, które po prostu się im znudziły. – Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy wszystkie panie – zachęca do wzięcia udziału w Szafa Party Beata Kurpińska z Centrum Kultury Muza.

Każda pani może przynieść maksymalnie pięć rzeczy. Nie muszą to być koniecznie ubrania. Przyjmowane będą także na przykład kolczyki oraz buty.

Oczywiście wszystkie rzeczy powinny być w dobrym stanie, wyprane i wyprasowane. Spośród rzeczy przyniesionych przez inne uczestniczki zabawy można wybrać i zabrać ze sobą do domu tyle, ile samemu się przyniosło.

Udział w Szafa Party jest bezpłatny.

Zainteresowane udziałem w zabawie lubinianki, powinny się zgłosić do 9 marca. Wystarczy wysłać maila na adres: rezerwacja@ckmuza.pl , w treści wpisując hasło: SZAFA PARTY oraz swoje imię i nazwisko. Można też się zgłosić osobiście, przychodząc do Muzy 10 marca w godz. 11-15 do sekretariatu „Wiosny kobiet”.

Szafa Party rozpocznie się o 11, a zakończy około 19. To nie tylko wymiana ubrań, ale i pokazy.

W programie imprezy są:

14-14.45 pokaz mody – kolekcja aart
15-16 pokaz fryzjerski – Atelier fryzjerskie MOONA
16-17 pokaz makijażu – TRIKI makijażowe (Agnieszka Mazur-Gładzka)
17-18 pokaz mody – kolekcja aart
kącik wróżki ADELI – wróżenie z kart runicznych.

Szczegółowy regulamin Szafa Party można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu/imprezy/wiosna-kobiet/szafa-party-swap


POWIĄZANE ARTYKUŁY