Grudniowy turniej w badmintona

31

18 grudnia o godzinie 14.00 w hali gimnastycznej Salezjańskiego Gimnazjum, Stowarzyszenie „Dominik”, będzie organizowało mikołajkowy turniej w badmintona.

 

Impreza odbędzie się po raz czwarty. Za każdym razem celem zawodów jest promowanie zdrowego stylu życia i wspólnego spędzenia wolnego czasu. Turniej będzie rozgrywany w parach, które stanowi rodzic plus dziecko w wieku szkolnym (szczegóły w regulaminie na stronie Stowarzyszenia „Dominik”). Współorganizatorami turnieju są: Starosta Powiatu Lubińskiego oraz Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio w Lubinie.

Zgłoszenia do turnieju można składać za pomocą poczty na adres stowarzyszenia, telefonicznie (76 8447552 bądź kom. 508909199) lub za pomocą poczty e-mail do dnia 16 grudnia.
 


POWIĄZANE ARTYKUŁY