Pod latarnią najciemniej

19

LUBIN. – Od dwóch tygodni na Sienkiewicza nie działa oświetlenie uliczne – żali się jeden z mieszkających tam lubinian. Nikt jednak nie zgłosił tej usterki i EnergiaPro nic o niej wcześniej nie wiedziała.

 

– Jest ciemno i niebezpiecznie, mimo że w pobliżu znajduje się komenda policji – stwierdził dzwoniący do naszej redakcji lubinianin. – Sam straciłem już lusterko od samochodu, ktoś mi je urwał.

Według mężczyzny, latarnie nie świecą się już od dwóch tygodni. EnergiaPro dowiedziała się o tym dopiero po naszym telefonie – powiadomił ją lubiński urząd miejski, w którym pytaliśmy czy wiedzą coś na temat awarii.

– Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia służby EnergiiPro przystąpiły do lokalizacji uszkodzenia. Zostanie ono usunięte niezwłocznie po zdiagnozowaniu usterki – wyjaśnia Paweł Lichota, rzecznik legnickiego oddziału EnergiiPro.


POWIĄZANE ARTYKUŁY