– Długo czekałam na ten moment, mam nadzieję, że te trzy dni zmienią całe moje życie – mówi licealista z Lubina, biorąca udział w warsztatach. Już po raz trzeci I LO przywitało młodych ludzi z The Young Americans. – Polska młodzież jest wspaniała, macie w sobie dużo pozytywnej energii – mówi dyrektor grupy The Young Americans.
Na kilka dni w I LO uczniowie wraz z nauczycielami zapomnieli o kartkówkach i sprawdzianach. Myślą przewodnią jest dobry humor i uśmiech na twarzy. Przez cały weekend trwają u nich warsztaty przygotowawcze do wilekiego show, które odbędzie się już w niedzielę o 19.
– Chcemy Was nauczyć czerpania radości poprzez taniec i wyrażanie swoich uczuć poprzez muzykę – mówi dyrektor The Youn Americans. – Bardzo się cieszymy, że możemy gościć u Was już po raz kolejny – dodaje.
– Obawiałam się bariery językowej, nawet nie myślałam, że wcale nie trzeba mówić dobrze po angielsku, by zaistnieć w grupie. Liczy się tylko pozytywna energia, która nas otacza – mówi Ala. – Tu nie ma czasu na smutek, złość czy zazdrość – dodaje lubinianka.
W projekcie biorą udział uczniowie z różnych szkół. Młodzi, kreatywni i głodni wrażen lubinianie pierwsze szlify na scenie mają już za sobą . Efekty będą mogli podziwiać Ci, którzy niedzielny wieczór spędzą w hali szkoły podstawowej nr 14, gdzie odbędzie się widowiskowe show na miarę brodwayowskiego musicalu.
Więcej: /aktualnosci,11916,w_amerykanskim_stylu.html