Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Seria wydarzeń Serie wydarzeń: Wakacyjne warsztaty wokalne || CK Muza

Wakacyjne warsztaty wokalne || CK Muza

24 lipca @ 10:00 - 14:00

20-24.07.2026 : Wakacyjne warsztaty wokalne

Są wakacje, po których zostają tylko zdjęcia. I są takie, po których zostaje odwaga, nowe znajomości i głos, którego zaczynasz słuchać bardziej świadomie.

Zapraszamy na pięciodniowe Wakacyjne Warsztaty Wokalne w CK MUZA — dla młodzieży w wieku 13–18 lat, która chce rozwijać swój talent, pracować twórczo z muzyką i spędzić kilka dni w inspirującej atmosferze.

To będą warsztaty pełne pracy z głosem, emocji i wspólnego tworzenia. Uczestnicy będą ćwiczyć emisję głosu, technikę wokalną i oddech, pracować nad interpretacją piosenek oraz śpiewem harmonicznym. W programie znajdzie się także przygotowanie wspólnego utworu, profesjonalne nagranie studyjne i realizacja klipu w dużej sali CK MUZA.

Warsztaty poprowadzi Emilia Ziegler-Opara — wokalistka, dyrygentka chóru Concordia działającego przy CK MUZA oraz edukatorka z dużym doświadczeniem w pracy z młodzieżą i zespołami wokalnymi.

To propozycja zarówno dla osób, które śpiewają od dawna, jak i dla tych, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił i poczuć, jak wygląda prawdziwy proces twórczy.
 
 CK MUZA – sala błękitna

wiek uczestników: 13–18 lat
koszt: 350 zł/osoba
możliwość wykupienia obiadu w restauracji CK MUZA – 30 zł
Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły

Data:
24 lipca
Godzina:
10:00 - 14:00
Serie:

Organizator

Centrum Kultury „Muza” w Lubinie
Email
sekretariat@ckmuza.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury „Muza” w Lubinie
ul. Armii Krajowej 1
Lubin, 59-300
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia