9 bramek przewagi

32

Szczypiornistki MKS Zagłębie I Lubin, zmierzyły się ze swoimi koleżankami z Zagłębia II Lubin w ramach ligi Młodziczek. Od samego początku na parkiecie lepiej spisywały się starsze dziewczęta, które prowadziła Jolanta Rzepczyk. Po pięćdziesięciu minutach rywalizacji, wygrały pojedynek 27:18.

Przez pierwsze dwie minuty, podopieczne Jolanty Rzepczyk prowadziły 3:0. Bramki zdobyły kolejno, Adrianna Kościelecka, Agata Kaliciak i Aleksandra Rosiak. Po czterech minutach pojedynku, Zagłębie II Lubin zdobyło pierwsze trafienie za pośrednictwem Katarzyny Krażewskiej. Zawodniczki Elżbiety Szczepaniak powoli odrabiały straty. Do przerwy MKS Zagłębie I Lubin wygrywało 15:6.

Pierwszą bramkę w drugiej połowie zdobyła podopieczna Jolanty Rzeprzyk, Zuzanna Walczak. Kolejną, dziewczęta zdobył dopiero pięć minut później. W tym czasie ich młodsze koleżanki trzykrotnie pokonywały bramkarkę Zagłębia I Lubin. W 40. minucie spotkania, było 23:13 dla zawodniczek Jolanty Rzepczyk. Ostatnie celne trafienie dla Zagłębia II Lubin, zanotowała Halina Machacz. Spotkanie zakończyło się wynikiem, 27:18 dla Zagłębia I Lubin.