Już jutro ruszą VI Lubińskie Targi Pracy. Zatrudnienie będzie można znaleźć między innymi w policji, gastronomii i fabryce. Tym razem będzie to dużo większe przedsięwzięcie, bo targi odbędą się w Galerii Cuprum Arena. Początek o godzinie 11.00.
Większość firm, które wystawią swoje stoiska, to pracodawcy z naszego regionu. Na targi przyjadą mundurowi – wojsko i policja, a także Państwowa Inspekcja Pracy, Ochotniczy Hufiec Pracy, wyższe uczelnie i Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy.
Zainteresowani pracą za granicą, będą też mogli wyjechać do Niemiec, by opiekować się starszymi ludźmi.
Jak zapewnia lubiński urząd pracy, swój udział zgłosiło łącznie 30 wystawców, z których 21 to pracodawcy oferujący w sumie 300 miejsc pracy.
Targi pracy potrwają do godz. 18.