1:0 dla Mundo

12

W pierwszym meczu fazy play-off I ligi siatkarskiej, Pekpol Ostrołęka przegrał z Cuprum Mundo Lubin 1:3. Lubinianie po raz kolejny udowodnili, że potrafią walczyć o swoje.

Pokazał to już pierwszy set, wygrany przez miedziowych, 25:15. W drugiej partii, Ostrołęka grała nieco lepiej i stwarzała większe zagrożenie podopiecznym Pawła Szabelskiego. Ostatecznie jednak po długim boju, wygrywają lubinianie.

W trzecim secie prym wiedli gospodarze, którzy wygrali rozgrywkę, 25:22. Jednak czwarta partia należała już do ekipy Pawła Szabelskiego. Tym samym  pierwszy pojedynek fazy play-off, Cuprum zwyciężyło 3:1.

Jutro kolejne spotkanie z Pekpolem, które odbędzie się o godzinie 17.00 w hali im. Gołasia w Ostrołęce.

Pekpol Ostrołęka – Cuprum Mundo Lubin 1:3 (15:25, 30:32, 25:22, 20:25)