Wygrana w drugiej lidze

20

Niezwykle udana inauguracja sezonu drugiej ligi w wykonaniu naszych rezerw. Miedziowi nie dali szans Tęczy Kościan, wygrywając bardzo pewnie 41:29 (19:13). Duet Mikołajczak – Bondzior zdobył łącznie aż 18 bramek!

pilkaduze-750x330

Pierwszą bramkę dla lubińskich rezerw w nowym sezonie zdobył Marcel Sroczyk. Sam początek był zresztą znakomity w wykonaniu gospodarzy. Po kilku minutach na tablicy wyników mieliśmy już 6:1. Wysoka przewaga lubinian utrzymała się do przerwy, kiedy wynosiła sześć bramek. W drugiej połowie zawodnicy Zagłębia nie zamierzali spoczywać na laurach i sukcesywnie powiększali swoją przewagę, która zatrzymała się na dwunastu trafieniach.

MKS Zagłębie II Lubin – Tęcza Kościan 41:29 (19:13)

Zagłębie II: Pawlisz, Jarszak – Mański 3, Skiba 2, Sroczyk 5, Mieszawski, Kiersnowski 1, Złomek, Nowak 3, Sołoguba 1, Lewandowski 1, Bondzior 7, Jasiński 3, Należyty, Mikołajczak 11, Kaźmierczak 4.